شنبه 27 بهمن 1397

نشست فرماندار با مدیرعامل توزیع برق استان گیلان و بازدید از پروژه های اجراء شده در سطح شهر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/16 22:19 ویرایش : ‎1397/04/16 22:20 بازدید: 201

بنا به دعوت فرماندار شهرستان فومن، نشستی به منظور بررسی وضعیت برق رسانی در شهرستان، رفع مشکلات و همچنین بازدید از پروژه های در حال اجرای اداره برق در سطح شهر با حضور نماینده شهرستان های فومن و شفت و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گیلان در مورخ 16 تیر 1397 در دفتر فرمانداری برگزار گردید.

در این دیدار، فرماندار شهرستان با تقدیر از خدمات شرکت توزیع برق در سال های 1395، 1396 و سال جاری جهت توسعه شبکه برق شهرستان و تأمین برق خانوارها با هزینه حدود شش و نیم میلیارد تومان، دو مشکل عمده فرسودگی شبکه توزیع برق و همچنین عمر بالای تجهیزات تأمین برق به ویژه در روستاها را مطرح و لزوم به روزنگه داشتن شبکه توزیع برق را در صدر توجه قرار داد.

وی با توجه به اهمیت تعیین تکلیف پروژه های نیمه کاره در سطح شهرستان، نیاز شدید مردم به برق را لازمه ای اجتناب ناپذیر دانست.

فرماندار فومن با اشاره به معضلات عمده دهستان های رودپیش، گشت، سردار جنگل و لولمان، مشکلات مرتبط با ترانس برق، کابل خودنگه دار، برق فشار ضعیف و تک خانوارهای روستایی را چهار دغدغه اصلی این دهستان ها اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان نیز در این نشست گزارشی از عملکرد اداره برق در سطح شهرستان و تقویت شبکه توزیع و نصب ترانس برای پوشش ضعف برق در نقاط مختلف شهرستان به فرماندار ارائه کرد.

در انتها، هیئت مذکور از شماری از پروژه های اجراء شده و در حال اجراء توسط شرکت توزیع برق در محله امامبر، کوچه شهید کدیور، خیابان بسیج، شهرک امام خمینی و خیابان یادآوران بازدید کردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی