سه شنبه 19 آذر 1398

جلسه ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان فومن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/09/09 23:06 بازدید: 49

جلسه ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان فومن صبح امروز به ریاست حمید رضایی سرپرست فرمانداری فومن برگزار شد.

در این جلسه سرپرست فرمانداری فومن با قدردانی از کارمندان فرمانداری فومن در خدمت رسانی به مردم بر لزوم اصل بی طرفی در امر انتخابات تاکید کرد و گفت: همه ما باید تا آخرین دقایقی که مسئولیت داریم به نحو احسن به وظایف خود عمل کنیم.

رضایی با بیان اینکه انتخابات از ساعت 8 صبح روز یکشنبه با آغاز ثبت نام از داوطلبان عملا وارد فاز اجرایی می شود، تصریح کرد: ستاد انتخابات در فرمانداری فومن تشکیل و هر یک از اعضا به وظایف محوله خود آگاه هستند.

سرپرست فرمانداری فومن بر لزوم همکاری با اعضای هیات نظارت به عنوان یک نهاد مستقل ناظر و معتمدین هیات اجرایی در امر برگزاری انتخابات با رعایت سلسله مراتب تاکید کرد و گفت: ملاک و معیار همه در برگزاری انتخابات قانون است و حتی دستورالعمل های وزارت کشور نیز براساس قانون انتخابات صادر می شود.

وی با بیان اینکه فومن به عنوان حوزه انتخابیه اصلی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی محسوب می شود، تصریح کرد: شعبه سردار جنگل، شفت و احمدسرگوراب حوزه های فرعی انتخابات هستند و ثبت نام از داوطلبین در فرمانداری فومن صورت می گیرد.

رضایی بر ضرورت انضباط کاری و رعایت شئونات اداری در جریان ثبت نام از داوطلبین انتخابات مجلس یازدهم تاکید کرد و یادآور شد: هر یک از نامزدها نیزمی توانند با دوتن از همراهان خود برای ثبت نام در فرمانداری حضور یابند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی