جمعه 24 آبان 1398

حضور سرپرست فرمانداری در برنامه پیاده روی بانوان فومنی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/08/15 07:54 بازدید: 43

به مناسبت هفته سلامت، با همت مشاور فرماندار در امور بانوان و مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان فومن، برنامه پیاده روی بانوان در پارک شهر فومن به منظور ارتقای سلامت و تدویج فرهنگ ورزش برگزار شد.
حمید رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان در این مراسم با گفتگو با بانوان، بر لزوم ادامه این برنامه ها و ترویج سلامت بانوان که بخش مهمی از جامعه هستند، اظهار امیدواری کرد امکانات شهری جهت بهره برداری بانوان توسعه یابد.
محمدی شهردار فومن نیز در این مراسم خبر داد با پایان مدت ۱۰ ساله قرارداد واگذاری پارک به بخش خصوصی در پایان سال جاری، برنامه ریزی های لازم برای توسعه فضای پارک و افزایش خدمات انجام خواهد شد.
زهرا نظری رئیس شورای شهر فومن و مشاور امور بانوان فرماندار شهرستان در این مراسم اظهار کرد: این برنامه به منظور افزایش نشاط اجتماعی و ارتقای سلامت و تندرستی بانوان انجام می شود و امیدواریم با توسعه و ارتقای شرایط پارک فومن، شرایط ورزش بانوان بهبود یابد.
در ادامه، بانوان با طرح مسائل و مشکلات خود در حوزه ورزش و سلامت، خواهان تحقق مطالبات خود به ویژه محدودیت از حیث اماکن مختص بانوان برای ورزش شدند.
این مراسم پیاده روی عمومی با حضور جمعی از بانوان و دانش آموزان دختر مداریس فومن برگزار شد.
نظری در ادامه افزود: برنامه دیگری با همکاری اداره ورزش و جوانان فومن در روز پنج شنبه هفته جاری در شهرک تاریخی ماسوله برگزار خواهد شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی