چهارشنبه 30 مرداد 1398

قدردانی فرماندار شهرستان فومن از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/22 16:09 بازدید: 144

محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن در پی خلق حماسه ای بی نظیر در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، از حضور با شکوه مردم قدردانی کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در یوم الله 22 بهمن بار دیگر شهرستان فومن همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، اقیانوسی از ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشت.

مردم فهیم شهرستان فومن در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب های چهل ساله، پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید. مردم نشان دادند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان فومن در راهپیمایی 22 بهمن که با حضوری گسترده تر از سال های قبل، همواره در صحنه حاضر بوده و نشان دادند به آرمان های امام راحل وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان انقلاب مستحکم تر از همیشه گام بر می دارند، تشکر و قدردانی نمایم.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی