چهارشنبه 30 مرداد 1398

دعوت فرماندار شهرستان فومن از آحاد مردم جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/21 22:29 بازدید: 130

فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا، إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیرٌ

واژه‌هایی چون استقامت، پایداری و عزت واژه‌هایی جدانشدنی در توصیف شرافت، اصالت، بزرگی تمدن و فرهنگ یک ملت است و ایران اسلامی در چهلمین سالگرد انفجار نور و پیروزی حق بر باطل در حالی به جشن و سرور انقلاب شکوهمند خود می‌نشیند که علاوه بر نابودی رژیم دست ‌نشانده در سرزمین دلاور مردان و شیر زنان این سرزمین، لرزه بر جان فراعنه زمانه انداخته است.

امروز هر کجا که نسیم دل انگیز و روح‌افزای انقلاب اسلامی وزیدن گرفته، کاخ های ظلم و ستم را ویران کرده است.

کشور عزیزمان ایران، با ۴۰ سال مقاومت و ایستادگی به عنوان قدرت بلامنازع منطقه و یکی از تاثیر گزارترین نظام های سیاسی جهان تبدیل شده و شاهد رشد و بلوغ درخت تناور انقلاب اسلامی هستیم.

اکنون که جبهه سیاه استکبار به سرکردگی آمریکای جهانخوار در همه صحنه‌ها در مقابل مقاومت و ایستادگی ملت بصیر ایران شکست خورده و یکی یکی همه آرزوهای شوم خود را بر باد رفته می‌بیند، در اقدامی مذبوحانه به دنبال آن است که با ابزار رنگ باخته تحریم، معیشت مردم را هدف قرار بگیرد و مقاومت چهل ساله آنها را درهم بشکند و به زعم خود ملت بزرگ ایران را به زانو درآورده و نسبت به گذشته خود پشیمان سازد.

با گذشت ۴۰ سال از این پیروزی شکوهمند و با افتخار به گذشته و امید به آینده، علیرغم همه تبلیغات و ترفندهای نافرجام دشمنان، این بار هم، همچون گذشته ملت غیور و تاریخ‌ساز ایران اسلامی با حضور شکوهمند خود، خواب‌های آشفته دشمنان این مرز و بوم را با نابودی آنان تعبیر خواهند کرد و نشان خواهند داد که در چهل سالگی انقلاب که نشان بلوغ و پختگی است، ذره‌ای از آرمان‌های امام خمینی (ره) عقب‌نشینی نخواهد کرد.

اینجانب در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که متقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (ع) گشته است از آحاد مردم شهرستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن دعوت به عمل می‌آوریم، تا تاریخ ‌نگاران بنویسند که هرکس در راه آرمان‌های الهی استقامت ورزید، قطعا مزه شیرین پیروزی را خواهد چشید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی