چهارشنبه 30 مرداد 1398

دیدار فرماندار و نماینده شهرستان فومن با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/12 19:23 بازدید: 157

محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن و حجت الاسلام افتخاری نماینده شهرستان های فومن و شفت با دکتر محمدباقر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کردند.
در این ملاقات که به منظور پیگیری مسائل و مشکلات عمرانی شهرستان فومن صورت پذیرفت، عمده مباحث مربوط به نیازمندی های شهرستان در خصوص راه ها، پل ها و همچنین آب و فاضلاب مورد گفتگو قرار گرفت.
محمود قاسم نژاد با اشاره به نیاز شهرستان فومن به ارتقای وضعیت شاخص های مربوط به حوزه آب و فاضلاب شهری و روستایی، با تأکید بر لزوم رفع پایین بودن نسبت برخورداری روستاهای شهرستان فومن در زمینه آب شرب سالم و بهداشتی، خواستار توجه ویژه به این بخش شد و بحث ساماندهی وضعیت فاضلاب در شهرستان را نیز مورد توجه قرار داد.
فرماندار شهرستان فومن در خصوص ترمیم و بازسازی پل های آبنمای روستاهای رودبارچیره، خطیب گوراب، زیده، ازبر پایین و شکالگوراب بالا و همچنین پل های ارتباطی بزرگ روستاهای کلفت، قلعه رودخان، سیدآباد، خسروآباد، تنگدره، سیدسرا، ماکلوان و کاسی سرا، خواستار دریافت اعتبار لازم به منظور رفع مشکلات تردد مردم شهرستان شد.
به گفته قاسم نژاد، با دریافت اعتبار لازم برای انجام پروژه های مورد نظر در حوزه راه، پل و آب و فاضلاب، بسیاری از مشکلات فعلی شهرستان رفع خواهد شد.
دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز دستورات مساعد را جهت رفع مشکلات عمرانی شهرستان فومن صادر نمود.
این دیدار در ادامه ملاقات های فرماندار و نماینده شهرستان فومن با مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، وزیر ورزش و جوانان و رئیس مجلس شورای اسلامی انجام شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی