شنبه 27 بهمن 1397

بازدید فرماندار شهرستان فومن از ادارات سطح شهر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/17 14:19 بازدید: 136

فرماندار شهرستان فومن ظهر امروز، در دو بازدید سرزده از ادارات سطح شهر، از آخرین وضعیت آنان و نحوه خدمات رسانی شایسته به مردم مطلع شد و هدف از این بازدیدها و سرکشی‌ های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش ‌های مختلف خدمات‌ دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهاد‌ات برای پیشرفت امور عنوان کرد.

محمود قاسم نژاد در این بازدیدها ضمن دیدار با کارکنان ادارات و گفتگو با آن ها در خصوص موضوعات کاری و مشکلات و توانمندی های موجود، اطلاعاتی کسب کرد و با تأکید بر ارائه خدمات مطلوب به مردم خواستار رعایت حقوق شهروندان و تکریم مراجعین توسط کارکنان این ادارات شد و بر جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع و وجدان کاری در حل مشکلات شهروندان تأکید نمود.

فرماندار شهرستان فومن افزود: ادارات این شهرستان در ارائه خدمات به مردم و پویایی نظام اداری باید الگو باشند و نظام اداری باید تلاش کند تا با بهره مندی از امکانات، ظرفیت های موجود، ضمن توانمند سازی و توان افزایی خود، به طور شایسته، چرخه مناسب خدمات را به شهروندان ارائه دهد.

قاسم نژاد در بازدید از ادارات پست و همچنین آب و فاضلاب شهری فومن، پس از گفتگو با مسئولین ادارات، میزان رضایت شهروندان از خدمات ارائه شده را جویا شد.

به گفته فرماندار شهرستان فومن، نظارت مستمر بر عملکرد مناسب دستگاه‌ های اجرایی از جمله اقداماتی است که در این شهرستان برای ارتقای سطح کیفی خدمات دولتی به مردم ادامه خواهد یافت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی