چهارشنبه 4 مهر 1397

پیام فرماندار شهرستان فومن به مناسبت روز خبرنگار

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/16 18:47 ویرایش : ‎1397/05/16 18:51 بازدید: 87

محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن به مناسبت 17 مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی که روز خبرنگار نامگذاری شده است، پیام صادر نمود. متن پیام ایشان بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
«هر حادثه وقتى در چاردیوارىِ سکوت و بی‌اعتنایى و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏که مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و باانگیزه داشته باشند». (مقام معظم رهبری)

بی تردید خبرنگاران به عنوان چشم بینا، زبان گویا و وجدان بیدار جامعه هستند که مجاهدانه گام در عرصه روشنگری گذاشته و از طریق نقد منصفانه با ابزار مقدس قلم، سعی در تعالی کشور و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند و بدین لحاظ نقش حیاتی و غیرقابل انکاری در رهنمون شدن جامعه به سمت سعادت و توسعه هرچه بیشتر ایفاء می کنند.
روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کردند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و رسانه، 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به عموم فعالان این عرصه، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال، سلامتی، توفیق و سربلندی را برای تمامی دست ‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی، به ویژه شما خبرنگاران محترم مسئلت دارم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه موفق و مؤید باشید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی