شنبه 27 بهمن 1397

بازدید فرماندار و نماینده شهرستان فومن از روستای قلعه کل

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/13 20:24 بازدید: 162

فرماندار شهرستان فومن در صدر هیئتی و با حضور نماینده محترم شهرستان های فومن و شفت و همچنین رؤسای ادارت آب و فاضلاب شهری، آب و فاضلاب روستایی و توزیع برق، صبح امروز سه شنبه مورخ 13 مرداد 1397 از روستای قلعه کل در بخش مرکزی فومن بازدید کرد.
در این بازدید که به منظور آگاهی و همچنین پیگیری مشکلات این روستا انجام شد، فرماندار فومن ضمن ملزم کردن رؤسای ادارات مذکور به رفع مشکلات مطرح شده در اسرع وقت، تأکید کرد که رویکرد دولت، استفاده از تمامی ظرفیت های دولتی و غیر دولتی به منظور افزایش خدمت رسانی و رفع مسائل و کاستی های موجود برای مردم است. فرماندار به موجب این بازدید، مشکلات این روستا را در حوزه برق و آب شرب از نزدیک مشاهده کرد و دستورات لازم را جهت رفع آنان صادر نمود.
در این راستا، به منظور رفع مشکل تأمین آب شرب و ضعف برق منطقه، اقداماتی انجام شد و ضمن اعلام این که به زودی انشعاب جدید آب از انتهای کمربندی شهید شکوری به سمت این منطقه احداث خواهد شد، ترانس برق قبلی تعویض و نسبت به تقویت تأمین برق این محدوده اقدام شد.
در ادامه، درخصوص وضعیت تقسیمات کشوری و موقعیت جغرافیایی این روستا در جوار شهر فومن، اعلام شد که به موجب تصمیمات اتخاذ شده، از این پس محدوده منتهی به دانشکده فنی فومن جزو بافت شهری محسوب خواهد شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی