جمعه 1 آذر 1398

برگزاری جلسه بررسی و رفع مشکلات شرکت تعاونی مسافربری روستایی در بخشداری سردارجنگل

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/05 07:24 ویرایش : ‎1397/11/05 07:24 بازدید: 317

جلسه بررسی مسائل و مشکلات و رفع تداخل حوزه عملکرد شرکت تعاونی مسافربری دهستان آلیان و شهرداری گوراب زرمیخ با حضور شاهین علیزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان فومن، یوسف منتظری بخشدار سردار جنگل، خانعلی زاده رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فومن، سرهنگ امیدی فرمانده پلیس راه فومنات، نماینده فرمانداری شهرستان صومعه سرا، رئیس اتحادیه تعاونی استان، مسئول راهداری و حمل و نقل در بخشداری سردارجنگل در دفتر بخشدار سردار جنگل برگزار شد.

در این جلسه درخصوص اختلاف پیش آمده میان تاکسی های روستایی آلیان و شهر گوراب زرمیخ بحث و گفتگو شد و در رابطه با راهکار لازم برای رفع مشکل و هماهنگی میان واحدها تبادل نظر شد.

مهندس علیزاده معاون امور عمرانی فرمانداری فومن، با بیان این که شهرداری گوراب زرمیخ اقدام به صدور پروانه برای جابجایی مسافر از محدوده شهر گوراب زرمیخ به داخل روستای آلیان در شهرستان فومن کرده، تاکید کرد: این امر به جهت مغایرت با قانون باید متوقف شود و این جلسه به منظور رفع این مشکل برگزار شده است تا با رایزنی و هماهنگی میان مسئولین مربوطه، شرایط فعالیت تاکسی های روستایی بر اساس قانون حفظ شود.

محمدپور نماینده فرمانداری صومعه سرا با اعلام این که اساسنامه شرکت تاکسیرانی آلیان محدوده عملکرد این شرکت را تعیین می کند، خواستار رجوع به آن بعنوان مبنای تصمیم گیری شد.

سرهنگ امیدی رئیس پلیس راه فومنات نیز با اشاره به اهمیت عملکرد شرکت های تاکسیرانی، خواستار رفع مشکل با تعامل و همکاری بین طرفین شد.

در این جلسه مصوب گردید از طریق شورای هماهنگی ترافیک شهرستان صومعه سرا نسبت به نصب تابلوی اعلان انتهای محدوده خدمات رسانی تاکسی ها در مکان مناسب در این شهرستان پیگیری گردد.

رفع تداخل حوزه در عملکرد تاکسی های دهستان آلیان با تاکسی های گوراب زرمیخ دلیل برگزاری این جلسه هماهنگی بین دو شهرستان بود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی