یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

بازدید فرماندار از خسارات سیل به روستای کمال محله شهرستان فومن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 10:13 بازدید: 109

فرماندار شهرستان فومن در ادامه بازدید خود از مناطق سیل زده بخش مرکزی، از روستای کمال محله بازدید کرد.

وی با بررسی وضعیت پل ارتباطی روستا، راه های تخریب شده در اثر سیل و آسیب وارده به تیرهای برق در بخشی از این منطقه، دستور داد اقدامات لازم به منظور رفع مشکل و حفظ جریان برق برای اهالی روستا انجام شود.

در این بازدید، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره گاز، اداره راه و شهرسازی و همچنین جمعیت هلال احمر شهرستان فومن به علاوه دهیار و اعضای شورا و جمعی از مردم منطقه فرماندار را همراهی کردند.

فرماندار شهرستان فومن اعلام کرد که در پی بارندگی ‌های شدید و جاری شدن سیلاب در مناطق مختلف شهرستان، به تأسیسات راهداری، آب و فاضلاب روستایی، برق، گاز و همچنین زمین ها و منازل مسکونی مردم روستاهای شهرستان فومن خسارت وارد شده است که بلافاصله انجام اقدامات و تمهیدات لازم در جهت رفع مشکل در بخش های مختلف آغاز شد.

رئیس ستاد بحران شهرستان فومن طی این بازدید گفت: برخی از مناطق این روستا در حاشیه رودخانه دچار خسارت شدند که با تلاش دستگاه های اجرایی مسئول، عملیات بازسازی و ساماندهی مسیر آغاز می شد.

فرماندار بر پیگیری جدی و سریع به مشکلات مناطق سیل زده تأکید و دستورات لازم برای جمع بندی و پیگری حوادث ناشی از بارندگی شدید اخیر را صادر نمود.

قاسم نژاد تصریح کرد: سیل اخیر به خوبی نشان داد باید حریم رودخانه ها رعایت شود و از ساخت و ساز در این حریم اجتناب نمود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی